دسته‌ها
فناوری اطلاعات - ترجمه مقاله مقالات انگلیسی رایگان مقالات ترجمه شده

ترجمه مقاله تست اپلیکیشن وب: مروری سیستماتیک بر ادبیات تحقیق

عنوان مقاله انگلیسی رایگان Web application testing: A systematic literature review
عنوان فارسی ترجمه مقاله تست اپلیکیشن وب: مروری سیستماتیک بر ادبیات تحقیق
ترجمه مقاله تست اپلیکیشن وب: مروری سیستماتیک بر ادبیات تحقیق:
:

:
:
تصویر پیش فرض

http://20elm.ir/wp-content/uploads/2016/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1.pngجزئیات بیشتر و دانلود مقاله ترجمه شده
(مقاله انگلیسی رایگان)
عنوان فارسی ترجمه مقاله تست اپلیکیشن وب: مروری سیستماتیک بر ادبیات تحقیق

چکیده

مفاد: وب تاثیر شگرفی بر تمام جنبه های جامعه ی ما داشته است. همانطور که جامعه بیشتر و بیشتر بر وب تکیه می کند، قابلیت اطمینان اپلیکیشن های وب نیز بصورت فزاینده ای مهمتر می شود.

برای بالا بردن قابلیت اطمینان این اپلیکیشن ها، بالغ بر ده سال است که محققان روش های متفاوتی را برای تست اپلیکیشن های نرم افزاری مبتنی بر وب ارائه کرده اند. ادبیات تحقیق ما، 193 مطالعه ی مرتبط را در حوزه ی تست اپلیکیشن های وب که بین سال های 2000 تا 2013 است را بررسی می کند.

هدف: همانطور که این حوزه ی تحقیق رشد می کند و تعداد مقالات مرتبط با آن زیاد می شود، شناسایی، آنالیز و طبقه بندی تحقیقات انتشار یافته و ارائه ی یک دید کلی از روندها و شواهد تجربی در این زمینه خاص، دارای اهمیت است.

روش ها: ما به شیوه ی سیستماتیک، مروری (systematic literature review (SLR)) بر بدنه ی موضوع مرتبط با تستِ کاربردیِ اپلیکیشن های وب خواهیم داشت.

این SLR ادامه و تکمیل کننده مطالعه ی نگاشت سیستماتیک (systematic mapping (SM)) است که اخیرا در این حوزه صورت گرفته است.

به عنوان قسمتی از این مطالعه، ما به ارائه ی سه مجموعه از سوالات تحقیق، تعیین معیارهای انتخاب و اخراج، و ترکیب شواهد تجربی در این حوزه خواهیم پرداخت.

نتایج: مطالعات صورت گرفته شامل 95 مجموعه مقاله (برگرفته از 193 بازیابی شده) منتشر شده در حوزه ی تست اپلیکیشن وب در سال های 2000 تا 2013 است.

داده های استخراج شده در مطالعه ی SLR از طریق مخازن آنلاین عمومی، قابل دسترس هستند.

برخی از نتایج به این صورت هستند: 1- لیست تست ابزار در این ناحیه و قابلیت های آن ها 2- انواع مدل های تست و مدل های خطای پیشنهادی در این دامنه (domain) 3- روش مطالعات تجربی در این ناحیه طراحی و گزارش شده است، و 4- وضعیت شواهد تجربی و وابستگی صنعتی.

نتیجه گیری: ما در مورد روندهای درحال ظهور در تست اپلیکیشن وب بحث کردیم. همچنین مفاهیم برای محققان و پژوهشگران در این زمینه مورد بررسی قرار گرفت. نتایج SLR ما می تواند به محققان برای دستیابی یه یک دید کلی از روش های موجود در تست اپلیکیشن وب، مدل های خطا، ابزارها، متریک ها و شواهد تجربی کمک کند و متعاقبا حوزه هایی را که نیاز به توجه بیشتری از سوی جامعه ی محققین دارد را شناسایی کند.

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

مقاله درباره تست اپلیکیشن وب
مقاله درباره کاربرد وب
مقاله درباره مروری سیستماتیک

Systematic literature review
Web application
Testing

1-مقدمه

وب تاثیر قابل توجهی بر روی تمام جنبه های جامعه از بیزینس، تحصیلات، دولت، بخش های تفریحی، صنعت گرفته تا زندگی های شخصی، دارد.

مزیت اصلی اتخاذ وب برای توسعه ی محصولات نرم افزاری شامل 1- بدون هزینه ی نصب 2- ارتقاء و بهبود اتوماتیک با ویژگی های جدید برای تمام کاربران، 3- دسترسی سراسری (universal access) به تمام ماشین های متصل شده به اینترنت، و 4- مستقل بودن از سیستم عامل مشتری ها…

یک پاسخ به «ترجمه مقاله تست اپلیکیشن وب: مروری سیستماتیک بر ادبیات تحقیق»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =