دسته‌ها
فناوری اطلاعات - ترجمه مقاله مقالات انگلیسی رایگان مقالات ترجمه شده

ترجمه مقاله نقش بهینه سازی موتور جستجو در حفظ کاربران در سایت

عنوان مقاله انگلیسی
The Role of Search Engine Optimization on Keeping the User on the Site
عنوان ترجمه فارسی
ترجمه مقاله نقش بهینه سازی موتور جستجو در حفظ کاربران در سایت

دسته : فناوری اطلاعات

ترجمه مقاله نقش بهینه سازی موتور جستجو در حفظ کاربران در سایت

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
مقاله درباره بهینه سازی موتور جستجو
مقاله در مورد جستجوگرها
مقاله در خصوص طول مدت حضور کاربران در سایت
Search Engine Optimization
SEO
Duration of stay on site

چکیده

در دنیای تکنولوژی امروزی، نقش اینترنت به سرعت در حال افزایش است و در آینده نیز به طور پیوسته برای انجام کارهای مختلف ادامه خواهد یافت. طی این روند سریع پیشرفت اینترنت، دسترسی صحیح به داده ها و یکپارچه سازی به یک چالش تبدیل شده است.

از آنجا که 93 درصد از ترافیک اینترنت توسط موتورهای جستجو کنترل شده است، ارزیابی و بررسی پتانسیل موتورهای جستجو امری بسیار مهم است.

این عدد فقط یک نتیجه آماری نیست، بلکه نشان دهنده نقش مهم موتورهای جستجوگر در مسیریابی کاربران به وب سایت است.

با توجه به اثرات مهم موتورهای جستجو، نتایج جستجو برای وب سایت­ ها نسبت به سایر رقبایشان به سرعت گسترش یافته اند. مهم ترین بخش متمایز کننده سایر رقبا، بهینه سازی موتورهای جستجو است.

بعد از این بهینه سازی، صاحبان وب سایت انتظار دارند که موتورهای جستجو در وحله اول وب سایت خودشان را نمایش دهد (قبل از سایر وب سایت ها).

هدف این مقاله توجیه اهمیت موتورهای جستجو و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بوده است. به طور خاص، تمرکز اصلی بر روی اهمیت اندازه گیری زمان، سرعت، کاهش نرخ جستجوی بیهوده، نماهای صفحه، و طرح بندی صفحه و تاثیر آنها در حفظ کاربران در سایت بوده است.

در نهایت، برخی عوامل موثر SEO در یک پروژه آزمایشی بررسی شده است و چگونگی تاتیر مثبت این عوامل در تحقق وب سایت­ ها با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است.
1-مقدمه
مراحلی که موتورهای جستجو برای ارتقاء نتایج جستجو و رتبه بندی بهتر نتایج انجام می دهند، تحت عنوان بهینه سازی موتورهای جستجو مطرح شده است.
افزایش روزانه توسعه وب سایت ها متعاقبا باعث پیچیده تر شدن رقابت موتورهای جستجو می ­شود. بنابراین، اهمیت دسترس ­پذیری کاربر نهایی باعث شده است تا موتورهای جستجو به عنوان موثرترین ابزار شناخته شوند.
به عبارت دیگر، کاربران بیشتر وقت خود را در وب سایت هایی که از انها لذت ببرید صرف می کنند و متونشان را به طور دقیق می ­خوانند و یا به تصاویرشان نگاه می­ کنند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 10 =