دسته‌ها
حسابداری - ترجمه مقاله مقالات ترجمه شده

ترجمه مقاله افشای عمومی حق الزحمه خدمات حسابرسی و قدرت چانه زنی بین مشتری و حسابرس

ترجمه مقاله افشای عمومی حق الزحمه خدمات حسابرسی و قدرت چانه زنی بین مشتری و حسابرس

چکیده فارسی ترجمه مقاله افشای عمومی حق الزحمه خدمات حسابرسی و قدرت چانه زنی بین مشتری و حسابرس: شواهدی از چین :

قبل از اینکه افشای عمومی حق الزحمه خدمات حسابرسی اجباری شود، بعید بود که مشتریِ حسابرسی, اطلاعات دقیقی درمورد متهم شدن سایر شرکت ها توسط حسابرسان خود داشته باشند. افشای عمومی حق الزحمه هزینه دسترس کارفرمایان به اطلاعات هزینه های حسابرسی برای نمونه کارهای  حسابرسان را کاهش میدهد و به احتمال زیاد قدرت چانه زنی نسبی کارفرما با حسابرسان را زمانی که آنها درمورد هزینه های حسابرسی با هم مذاکره می کنند، افزایش می دهد.

استفاده از هر دو داده های هزینه حسابرسی عمومی و املاک قبل و بعد از افشای عمومی هزینه های در چین اجباری شده بود، ما مدارکی مطابق با مفروضات پیشین ارائه می کنیم.

دریافتیم که افشای عمومی هزینه های حسابرسی دامنه هزینه های حسابرسی را که برای مشتریانی که هزینه زیادی را متحمل شده اند تقویت می کند و توانایی حسابرسان را برای افزایش هزینه های حسابرسی برای مشتریانی که هزینه های کمی متحمل شده اند را کاهش می دهد.

این یافته ها وجود پیامدهای ناخواسته مقررات افشای عمومی هزینه ها را نشان می دهد، منطق اصلی این امر نگرانی درمورد شیوه های قیمت گذاری حسابرسی بود که می تواند استقلال حسابرس را کاهش دهد.

  1. مقدمه

این مطالعه چگونگی تاثیرگذاری افشای عمومی حق الزحمه های حسابرسی بر قدرت چانه زنی بین صاحبکار و حسابرس را بررسی میکند.

بعد از Simunic (1980)، مطالعات متعددی اقتصاد قیمت گذاری حسابرسی را بررسی کرده اند (Hay, Knechel, andWong، ۲۰۰۶).

برخی از مطالعات قبلی از داده های اختصاصی و بررسی شده حق الزحمه حسابرسی استفاده میکنند تا تجزیه و تحلیل تجربی را در بازار حسابرسی بدون الزام افشای عمومی حق الزحمه انجام دهند، و سایرین از داده های حق الزحمه حسابرسی در دسترس عموم در یک ساختار افشای عمومی استفاده میکنند.

با این حال، تحقیقات کمی برای مقایسه اقتصاد قیمت گذاری حسابرسی بین ساختارهای افشای غیر عمومی و عمومی انجام شده که احتمالا به دلیل فقدان دادهای حق الزحمه حسابرسی اختصاصی و عمومی در یک بازار حسابرسی بوده است.

http://20elm.ir/wp-content/uploads/2016/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1.png

سال نشر: ۲۰۱۷

تعداد صفحه انگلیسی:  ۱۳

تعداد صفحه ترجمه فارسی :  ۲۸ صفحه فایل WORD

 دانلود رایگان مقاله انگلیسی

کد محصول: H237

عنوان فارسی:

مقاله بیس حسابداری ۲۰۱۷ :  ترجمه مقاله افشای عمومی حق الزحمه خدمات حسابرسی و قدرت چانه زنی بین مشتری و حسابرس : شواهدی از چین

عنوان انگلیسی:

Public Disclosure of Audit Fees and Bargaining Power between the Client and Auditor: Evidence from China

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 3 =