دسته‌ها
مقالات انگلیسی رایگان

ترجمه مقاله مدل ترکیبی تخصیص منابع به صورت مزایدات دو طرفه در محاسبات ابری

عنوان مقاله انگلیسی رایگان A fair multi-attribute combinatorial double auction model for resource allocation in cloud computing
عنوان فارسی ترجمه مقاله مدل ترکیبی تخصیص منابع به صورت مزایدات دو طرفه در محاسبات ابری
ترجمه مقاله مدل ترکیبی تخصیص منابع به صورت مزایدات دو طرفه در محاسبات ابری:
:

:
:
تصویر پیش فرض

http://20elm.ir/wp-content/uploads/2016/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1.pngجزئیات بیشتر و دانلود مقاله ترجمه شده
(مقاله انگلیسی رایگان)
عنوان فارسی
ترجمه مقاله مدل ترکیبی تخصیص منابع به صورت مزایدات دو طرفه در محاسبات ابری

 

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
مقاله درباره منابع ابری

مقاله درباره CDARA
مقاله درباره مزایدات دو طرفه
مقاله درباره مدل ترکیبی

Cloud resources
Multi-attribute
Double auction

چکیده

کاربران و ارائه دهندگان خدمات، نیاز‌ها و اهداف مختلفی در بازار سرمایه گذاری دارند. کاربران خواهان پایین ترین قیمت ممکن پرداخت با برخی از سطوح تضمین شده از خدمات هستند و ارائه دهندگان خواهان استراتژی دستیابی به بالاترین بازده سرمایه گذاری خود هستند.

طراحی مبتنی بر بازار مطلوب که برای هر دو کاربران و ارائه دهندگان مفید باشد یک معیار اساسی مدیریت منابع در سیستم های توزیع شده، به خصوص در خدمات محاسبات ابری است.

بسیاری از مدل های تخصیص منابع فعلی مبتنی بر بازار در یک محیط تجارت غیرقابل تنظیم بیشتر به نفع ارائه دهنده خدمات است تا خریدار.

در این مطالعه، با ارائه یک مدل بازار جدید که تخصیص منابع مزایدات دوطرفه ترکیبی که (CDARA) نامیده می شود، و قابل اجرا در محیط های محاسبات ابری است مشکل را برطرف می کنیم.

به منظور ارزیابی کارایی CDARA از منظر اقتصادی، با استفاده از نرم افزار CloudSim، که یک شبیه ساز مبتنی بر جاوا برای شبیه سازی محیط محاسبات ابری است نمونه سازی و شبیه سازی شده است.

نتایج نشان داد که مدل ترکیبی تخصیص منابع مبتنی بر مزایدات دوطرفه،  یک مدل بازار مناسب بر اساس محاسبات ابری است، زیرا اجازه رقابت دوطرفه و مناقصه در تعداد اقلام نامحدود را می دهد، که باعث می شود از لحاظ اقتصادی کارآمدتر باشد.

علاوه بر این، مدل ارائه شده سازگار با ایجاد انگیزه است، که مشوق شرکت کنندگان برای آشکار کردن ارزیابی واقعی خود در طول مزایده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 8 =