دسته‌ها
فناوری اطلاعات - ترجمه مقاله مقالات انگلیسی رایگان مقالات ترجمه شده

ترجمه مقاله پیش به سوی اتوماسیون تحلیل جهش اختصاص داده شده به انتقال مدل

عنوان مقاله انگلیسی رایگان Towards an Automation of the Mutation Analysis Dedicated to Model Transformation
عنوان فارسی ترجمه مقاله پیش به سوی اتوماسیون تحلیل جهش اختصاص داده شده به انتقال مدل
ترجمه مقاله پیش به سوی اتوماسیون تحلیل جهش اختصاص داده شده به انتقال مدل:
:

:
:
تصویر پیش فرض

http://20elm.ir/wp-content/uploads/2016/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1.pngجزئیات بیشتر و دانلود مقاله ترجمه شده
(مقاله انگلیسی رایگان)
عنوان فارسی ترجمه مقاله پیش به سوی اتوماسیون تحلیل جهش اختصاص داده شده به انتقال مدل

 

چکیده

استفاده عمده از مهندسی مدل رانده (MDE) بستگی به تولید خودکار مواد مصنوع حاصل از مدل های سطح بالا از طریق مراحل میانی، با استفاده از انتقال مدل، دارد.

در چنین فرایندی، ورودی باید به خوبی طراحی شود و انتقال مدل باید مورد اطمینان باشد. به سبب ویژگی های مدل ها و انتقالات، تکنیک های تست نرم افزاری کلاسیک باید سازگار شوند.

در بین این تکنیک ها، تجزیه و تحلیل جهش مناسب است و در این راستا تعدادی اپراتور جهش تعریف شده اند. اگرچه تجزیه و تحلیل جهش نیازمند کار دستی قابل توجه و فعالیت توسعه مجموعه تست داده می باشد. این فعالیت از نظر تست کنندگان کاری سخت و زمان بر می باشد و مزایای تجزیه و تحلیل جهش را کاهش می دهد.

این مقاله فعالیت توسعه دستگاه تست داده را مورد توجه قرار داده است. قابلیت ترسیم انتقال مدل در ارتباط با یک مدل اپراتور جهش و یک الگوریتم اختصاصی اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک، مدل های تستی را تولید خواهد کرد که خطاهای جدید را می یابند.

دیدگاه پیشنهادی توسط مطالعه موردی که در کرمتا نوشته شده است ارزشگذاری و نشان داده شده است.

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

مقاله درباره مهندسی مدل رانده

مقاله درباره تحلیل جهش
مقاله درباره انتقال مدل
مقاله درباره تست داده
Mutation Analysis Dedicated
Model Transformation

1-مقدمه

مهندسی مدل رانده بستگی به مدل دارد تا طراحی سیستم را ارائه نماید. انتقالات مدل سرمایه های مهمی در MDE به شمار می روند که اقدامات اساسی در ساخت سیستم های نرم افزاری پیچیده را به صورت خودکار در می آورند (یعنی آنها می توانند محصولات مصنوعی را از یک لایه انتزاعی به یک سطح پایین تر انتقال دهند).

برای مثال، در پروژه گسپارد2، انتقالات مدل به طور خودکار کد منبع را برای زبان های مختلف همچون OpenMP (کاربرد محاسباتی مهندسی دارد) یا  VHDL (کاربرد جاسازی دارد) با استفاده از مدل های UML، تولید می کند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =