دسته‌ها
فناوری اطلاعات - ترجمه مقاله کامپیوتر - ترجمه مقاله مقالات انگلیسی رایگان مقالات ترجمه شده

ترجمه مقاله گسترش سناریوی محاسبات داوطلبانه: روش جدیدی برای استفاده از برنامه های موازی در محاسبات داوطلبانه

عنوان مقاله انگلیسی رایگان Expanding the volunteer computing scenario: A novel approach to use parallel applications on volunteer computing
عنوان فارسی ترجمه مقاله گسترش سناریوی محاسبات داوطلبانه: روش جدیدی برای استفاده از برنامه های موازی در محاسبات داوطلبانه
ترجمه مقاله گسترش سناریوی محاسبات داوطلبانه: روش جدیدی برای استفاده از برنامه های موازی در محاسبات داوطلبانه:
:

:
:
تصویر پیش فرض

http://20elm.ir/wp-content/uploads/2016/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1.pngجزئیات بیشتر و دانلود مقاله ترجمه شده
(مقاله انگلیسی رایگان)
عنوان فارسی ترجمه مقاله گسترش سناریوی محاسبات داوطلبانه: روش جدیدی برای استفاده از برنامه های موازی در محاسبات داوطلبانه

 

چکیده

امروزه، محاسبات با کارایی بالا به لطف پلت فرم های مختلف مانند خوشه بندی، شبکه، و محیط های محاسبات داوطلبانه بهبود یافته است.

محاسبات داوطلبانه یک نوع از نمونه محاسبات توزیع شده است که در آن تعداد زیادی از رایانه ها، داوطلبانه توسط اعضای عمومی، برای اجرای پروژه های علمی، محاسبات را ارائه می دهند و منابع را ذخیره می کنند.

در حال حاضر، محاسبات داوطلبانه برای محاسبات با توان بالا استفاده می شود، اما برای برنامه های کاربردی موازی بر اساس MPI به دلیل مشکل در برقراری ارتباط در میان جفت های محاسباتی استفاده نمی شود.

همان گونه که Sarmenta و Hirano  (1999) [2] گفتند، چندین مسئله مربوط به پژوهش در پلت فرم های محاسبات داوطلبانه وجود دارد که حل شده است، یکی از آنها “اجرای انواع دیگر از برنامه ها” می باشد.

در واقع، گروهBOINC  (پلت فرم توسعه محاسبات داوطلبانه معروف) درخواست “پشتیبانی مشابهMPI-“را برای محاسبات داوطلبانه به عنوان یکی از موضوعات داغ خود را داده است.

این مقاله یک فرمت از قابلیت های معمول محاسبات داوطلبانه و سیستم های شبکه دسکتاپ با مجوز اجرای برنامه های موازی، بر اساس MPI، در این نوع از پلت فرم ها را ارائه داده است.

هدف از این مقاله توصیف یک روش برای تبدیل و انطباق برنامه های کاربردی MPI به منظور اجازه دادن به اجرای این نوع از برنامه های کاربردی در پلت فرم های محاسبات داوطلبانه و شبکه های دسکتاپ می باشد.

روش پیشنهادی نیاز به نصب MPI در سمت مشتری ندارد، و در آن نرم افزار نگه داشته می شود تا کاملا سبک وزن برروی سیستم مشتری نصب شود.

این مقاله نمونه ساخته شده را توصیف می کند، و همچنین ارزیابی های ساخته شده از این نمونه، را به منظور آزمون عملی بودن ایده مطرح شده در این مقاله، با نتایج امیدوار کننده، نشان می دهد.

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

مقاله درباره محاسبات داوطلبانه
مقاله درباره برنامه های موازی
مقاله درباره MPI
مقاله درباره ابر رایانه ها
مقاله درباره خوشه بندی

Volunteer computing
High throughput computing
High performance computing
Parallel application

1-مقدمه

امروزه، محاسبات با کارایی بالا را می توان در پلت فرم های مختلف پیدا کرد: ابر رایانه ها، خوشه بندی ها، شبکه ها، ابرها، محیط های محاسبات داوطلبانه، و شبکه های دسکتاپ. محاسبات داوطلبانه و شبکه های دسکتاپ گزینه های جالب توجه برای محاسبات با کارایی بالا با توجه به مقدار زیادی از منابع داوطلبانه موجود در جهان می باشند. محاسبات داوطلبانه [1] یک نوع از نمونه محاسبات توزیع شده است، که در آن تعداد زیادی از رایانه ها، داوطلبانه توسط اعضای عمومی، برای اجرای پروژه های علمی، محاسبات را ارائه می دهند و منابع را ذخیره می کنند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 3 =