دسته‌ها
مقالات انگلیسی رایگان

ترجمه مقاله جمع کننده های سلولی قابل تست با پیش بینی رقم نقلی

عنوان مقاله انگلیسی رایگان Easily Testable Cellular Carry Lookahead Adders
عنوان فارسی ترجمه مقاله جمع کننده های سلولی قابل تست با پیش بینی رقم نقلی
ترجمه مقاله جمع کننده های سلولی قابل تست با پیش بینی رقم نقلی

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
مقاله درباره جمع کننده های سلولی
پیشبینی رقم نقلی
مقاله درباره طراحی برای قابلیت تست
مدل نقص سلول
مقاله درباره قابلیت تست خطی
cellular carry lookahead adders
design-for-testability
cell fault model
linear-testability
:
:

:
:
تصویر پیش فرض

http://20elm.ir/wp-content/uploads/2016/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1.pngجزئیات بیشتر و دانلود مقاله ترجمه شده
(مقاله انگلیسی رایگان)
عنوان فارسی
ترجمه مقاله جمع کننده های سلولی قابل تست با پیش بینی رقم نقلی

 

چکیده

جمع کننده های پیشبینی رقم نقلی (CLA) به دلیل ساختار منظم و متعادلشان، به طور سیستماتیک در واحدهای حسابی پیاده سازی می شوند.

از نظر آزمون پذیری و با توجه به مدل کلاسیک نقص سلول (CFM)، جمع کننده های

CLA قابلیت تست ضعیفی طبق ساختار دارند.

اصلاحات طراحی برای قابلیت تست (DFT) برای جمع کننده های سلولی CLA با ارائه قابلیت تست کامل CFM در مراجع مطرح شده است که جمع کننده ها را قابل تست در سطح امتحان یا قابل تست در C می سازد.

این طرح ها، سربارهای قابل توجهی در سطح و عملکرد تحمیل می کنند. در این مقاله، برای رسیدن به قابلیت تست کامل CFM با تاکید ویژه بر حداقل تاثیر از نظر سطح و عملکرد، اصلاحات DFT را برای جمع کننده های سلولی CLA مطرح می کنیم.

قابلیت تست کامل CFM بدون اضافه کردن هر گونه ورودی اضافی به جمع کننده، با سربارهای بسیار کوچک در سطح و عملکرد به دست می آید، در نتیجه یک راه حل عملی فراهم می کند.

طرح DFT پیشنهادی، تنها نیاز به 1 خروجی اضافی دارد و لازم نیست که مدار در حالت تست ویژه قرار دهیم، در حالی که طرح های پیش از آن نیاز به اضافه کردن 2 ورودی اضافی برای قرار دادن مدار در حالت تست دارند.

اثبات دقیق از قابلیت تست خطی جمع کننده، داده می شود و یک مجموعه تست با اندازه خطی کافی ارائه می گردد که 100٪ پوشش نقص CFM را تضمین می کند.

بطرز حیرت انگیزی، اندازه مجموعه تست پیشنهادی با اندازه، در عملی ترین موارد، قابل مقایسه و یا حتی کوچکتر از یک مجموعه تست با اندازه لگاریتمی است که در منابع ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − دو =