دسته‌ها
فناوری اطلاعات - ترجمه مقاله مقالات انگلیسی رایگان مقالات ترجمه شده

ترجمه مقاله آیا برای اینترنت تعریف شده با نرم افزار یا SDN آماده اید

عنوان مقاله انگلیسی رایگان Are We Ready for SDN? Implementation Challenges for Software-Defined Networks
عنوان فارسی ترجمه مقاله آیا برای اینترنت تعریف شده با نرم افزار یا SDN آماده اید ؟ چالش های اجرایی برای شبکه های تعریف شده با نرم افزار
ترجمه مقاله آیا برای اینترنت تعریف شده با نرم افزار یا SDN آماده اید ؟ چالش های اجرایی برای شبکه های تعریف شده با نرم افزار:
:

:
:
تصویر پیش فرض

http://20elm.ir/wp-content/uploads/2016/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1.pngجزئیات بیشتر و دانلود مقاله ترجمه شده
(مقاله انگلیسی رایگان)

عنوان فارسی ترجمه مقاله

آیا برای اینترنت تعریف شده با نرم افزار یا SDN آماده اید ؟ چالش های اجرایی برای شبکه های تعریف شده با نرم افزار

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
مقاله درباره DSN

مقاله درباره اینترنت نرم افزاری
مقاله درباره سرویس ابری
مقاله درباره مجازی سازی
Cloud computing
Data centers
Network security
Routing
Switches
Quality of service

چکیده ترجمه مقاله آیا برای اینترنت تعریف شده با نرم افزار یا SDN آماده اید ؟ چالش های اجرایی برای شبکه های تعریف شده با نرم افزار

سرویس های کلود (Cloud) به سرعت درحال توسعه هستند و سازمانها درحال توام کردن مراکز داده های خود هستند تا از قابلیت پیش بینی، تداوم، و کیفیت سرویسِ ارائه شده با تکنولوژی های مجازی سازی بهره مند شوند.

همسو با این مطلب، شبکه بندیِ مقرون به صرفه (ازلحاظ انرژی) و امن، دارای اهمیت فزاینده ای شده است.

اپراتورهای شبکه و سرویس دهندگان و تامین کنندگان محصول، نیازمند شبکه ای جدید برای پاسخدهی موثر به الزامات فزاینده ی این چشم انداز درحال تغییرِ شبکه هستند.

شبکه تعریف شده با نرم افزار، به عنوان یک تکنولوژی موثر برای شبکه پدید آمده است که قادر به پشتیبانی از ماهیت پویایِ عملکردهای شبکه آینده و اپلیکیشن های هوشمند و نیز کاهش هزینه های عملیاتی بواسطۀ سخت افزار، نرم افزار و مدیریت سادهه ستند.

در این مقاله، این سوال که چطور می توان به یک شبکه ردۀ حامل (carrier grade) موفق با طراحی شبکه تعریف شده با نرم افزار دست یافت، پاسخ داده می شود.

تمرکز خاصی برروی چالش های عملکرد شبکه، مقیاس پذیری، امنیت و توانایی تعامل متقابل، همراه با پیشنهادهایی برای راهکارهای بالقوه، اعمال شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + ده =