دسته‌ها
فناوری اطلاعات - ترجمه مقاله مقالات انگلیسی رایگان مقالات ترجمه شده

ترجمه مقاله یک الگوریتم زمانبندی جدید برای محیط پردازش ابری

عنوان مقاله انگلیسی
A Novel Scheduling Algorithm for Cloud Computing Environment
عنوان ترجمه فارسی
ترجمه مقاله یک الگوریتم زمانبندی جدید برای محیط پردازش ابری

دسته : فناوری اطلاعات

ترجمه مقاله یک الگوریتم زمانبندی جدید برای محیط پردازش ابری

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
مقاله درباره پردازش ابری
مقاله در مورد زمانبندی
مقاله در خصوص الگوریتم ژنتیک
Cloud computing
Scheduling
Genetic algorithm

چکیده

پردازش ابری یک الگوی محاسباتی جدید در فناوری اطلاعات است که در آن، منابع و اطلاعات بر حسب تقاضا ارائه می ­شود و دسترسی به آنها از طریق اینترنت است.

یک عامل مهم در سیستم پردازش ابری، زمانبندی وظایف است که به کارایی کل محیط پردازش ابری مرتبط است. مساله زمانبندی در محیط ابر به معنای تخصیص وظایف درخواستی کاربر به منابع موجود است.

هدف این مقاله، ارائه یک الگوریتم زمانبندی مبتنی بر ژنتیک است که زمان انتظار کلی سیستم را کاهش دهد. اما وظایف ورودی به محیط ابر و کاربران باید منتظر بمانند تا منابع آزاد شوند که باعث می­ شود صف طولانی ­تر شود، و زمان انتظار افزایش یابد.
ما در این مقاله با استفاده از یک مدل صف­، یک الگوریتم زمانبندی وظایف که مبتنی بر الگوریتم ژنتیک است، برای کاهش زمان انتظار و طول صف سیستم ارائه می ­کنیم.
1-مقدمه
زمانبندی موفق وظایف به یکی از مشکلات در زمینه علوم کامپیوتر تبدیل شده است. هدف زمانبند در محیط پردازش ابری، انتصاب مناسب منابع به وظایف، برای به انجام رساندن تمام وظایف دریافت شده از کاربران است. تعداد زیادی از کاربران، از طریق اشتراک منابع ابری، کارهای خود را به سیستم ابری ارسال می ­کنند و زمانبندی این تعداد از وظایف به یک مشکل در محیط ابری تبدیل می ­شود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =