دسته‌ها
مقالات انگلیسی رایگان

ترجمه مقاله یک روش کشف منبع مبتنی بر دانش برای اینترنت اشیا

عنوان مقاله انگلیسی رایگان A knowledge-based resource discovery for Internet of Things
عنوان فارسی ترجمه مقاله یک روش کشف منبع مبتنی بر دانش برای اینترنت اشیا

ترجمه مقاله یک روش کشف منبع مبتنی بر دانش برای اینترنت اشیا

عنوان مقاله انگليسي
A knowledge-based resource discovery for Internet of Things:
:

:
:
تصویر پیش فرض

http://20elm.ir/wp-content/uploads/2016/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1.pngجزئیات بیشتر و دانلود مقاله ترجمه شده
(مقاله انگلیسی رایگان)
عنوان فارسی ترجمه مقاله یک روش کشف منبع مبتنی بر دانش برای اینترنت اشیا

 

چکیده

در سنجش پاردایم خدمات، بسترهای میان افزار اینترنت اشیا (IoT) به مشتریان داده این امکان را می دهند تا داده هایی را که نیاز دارند بدون دانستن جزئیات فنی منابع IoT بازیابی کنند (برای مثال حسگرها و بخش های پردازش داده).

با این حال، ساختار بندی بسترهای میان افزار IoT و بازیابی داده چالش بزرگی برای مشتریان داده است و به دانش فنی و تخصص زمینه ای نیاز دارد.

در این مقاله یک رویکرد دانش محور به نام ساختار بندی حسگر آگاه از متن (CASCOM) را برای ساده کردن فرآیند ساختار بندی بسترهای میان افزار IoT معرفی می کنیم بنابراین مشتریان داده به طور خاص پرسنل غیر فنی می توانند به سادگی داده هایی که نیاز دارند را بازیابی کنند.

در این مقاله نشان می دهیم چگونه منابع IoT را می تواند با استفاده از معناشناسی به این ترتیب توصیف کرد که آنها را می توان برای ترکیب جریان های کاری خدمات مورد استفاده قرار داد. چنین روش های ترکیب منابع IoT مبتنی بر دانش معنایی  خودکار، پژوهش های فعلی را توسعه داده اند.

ما امکان سنجی و قابلیت استفاده ی روش خود را از طریق اجرای نمونه ی اولیه و مبتنی بر میان افزار IoT به نام شبکه های حسگر جهانی (GSN) را مطرح می کنیم که از آن طریق مدل ما می تواند به هر بستر میان افزار دیگری تعمیم داده شود.

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

مقاله درباره اینترنت اشیا
مقاله درباره میان افزار
مقاله درباره دانش معنایی
مقاله درباره ترکیب منابع اینترنت اشیا

Internet of Things
Middleware
Semantic knowledge

1-مقدمه

اینترنت اشیا (IoT) میلیاردها دستگاه هوشمند متصل به اینترنت را پیش بینی می کند.

آن زیرساختار شبکه بندی شده را ارائه می  کند که اشیا را قادر می سازد در هر زمان و هر مکان و با هرچیزی و با هرکسی به هم متصل شوند و برای این منظور از هر مسیر، هر شبکه و هرگونه خدماتی [31] استفاده می کنند. این دستگاه های هوشمند باید همواره در مدل های تحویل خدمات (FI) اینترنتی آینده با هم ترکیب شوند مانند سنجش خدمات…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =