دسته‌ها
مقالات انگلیسی رایگان

ترجمه مقاله NCVCS: سیستم ویدئو کنفرانس مبتنی بر کدگذاری شبکه برای دستگاه های متحرک در شبکه های چندپخشی

عنوان مقاله انگلیسی NCVCS: Network- coding- based video conference system for mobile devices in multicast networks
عنوان ترجمه فارسی
ترجمه مقاله NCVCS: سیستم ویدئو کنفرانس مبتنی بر کدگذاری شبکه برای دستگاه های متحرک در شبکه های چندپخشی

دسته : فناوری اطلاعات

ترجمه مقاله NCVCS: سیستم ویدئو کنفرانس مبتنی بر کدگذاری شبکه برای دستگاه های متحرک در شبکه های چندپخشی

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
مقاله درباره کنفرانس ویدئویی
کدگذاری شبکه
توزیع چند پخشی
Video conference
Network coding
Multicast distribution

NCVCS: Network- coding- based video conference system for mobile devices in multicast networks:
:

:
:
تصویر پیش فرض

http://20elm.ir/wp-content/uploads/2016/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1.pngجزئیات بیشتر و دانلود مقاله ترجمه شده
(مقاله انگلیسی رایگان)

چکیده

رضایت کاربر به یک موضوع مهم در طراحی دستگاه ­های ارتباطی متحرک تبدیل شده است. وضوح، روانی و تاخیر تصویر، عوامل مهمی هستند که بر تجربه کاربر در طول انتقال ویدئو تاثیر دارند.

این مقاله برای مدیریت این مسائل، یک سیستم قابل اطمینان به نام NCVCS (سیستم کنفرانس ویدئویی مبتنی بر کدگذاری شبکه) ارائه می­ کند تا رضایت کاربر را در طول کنفرانس ویدئویی با دستگاه­ های متحرک افزایش دهد. NCVCS مبتنی بر کدگذاری شبکه است و عملیات کدگذاری در گره ­های میانی انجام می ­شود تا کارایی افزایش یابد.

یک سرور کدگذاری به عنوان گره میانی عمل کرده و عملیات کدگذاری را انجام می ­دهد. NCVCS در طول فرایند کدگذاری شبکه، داده­ های اصلی را مجدداً سازماندهی می­ کند تا چندپخشی را با چند نرخ اجرا کند، طوری که دستگاه­ های ناهمگن با خصوصیات متفاوت و موقعیت های مختلف بتوانند با رزولوشن­ های مختلف به کنفرانس ملحق شوند.

برای اینکه مشخص کنیم کدگذاری شبکه در اینگونه سناریوها امکان­ پذیر است یا خیر، یک بستر آزمون واقعی را که از 15 دستگاه اندروید بی سیم تشکیل شده بود، پیاده سازی کرده، و کارایی NCVCS را در این بستر آزمون ارزیابی نمودیم.

NCVCS در مقایسه با فناوری­ های قدیمی چندپخشی، می­ تواند نرخ تحویل بالاتری داشته باشد و رضایت کاربر را افزایش دهد. به ویژه وقتی کیفیت لینک پایین است، روش ما می­ تواند جریان رسانه را واضح ­تر و روان­­ تر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =