دسته‌ها
فناوری اطلاعات - ترجمه مقاله مقالات انگلیسی رایگان مقالات ترجمه شده

ترجمه مقاله کنترل سیکل وظیفه به همراه بهینه سازی تأخیر و بازدهی انرژی در شبکه های ماشین با ماشین مویرگی در سیستم مخابرات 5G

عنوان مقاله انگلیسی رایگان
Duty cycle control with joint optimisation of delay and energy efficiency for capillary machine-to-machine networks in 5G communication system
عنوان فارسی ترجمه مقاله
کنترل سیکل وظیفه به همراه بهینه سازی تأخیر و بازدهی انرژی در شبکه های ماشین با ماشین مویرگی در سیستم مخابرات 5G

دسته : فناوری اطلاعات

ترجمه مقاله مدل سازی و تحلیل شبکه های سلولی متراکم با معماری تفکیک سطحC/سطحU، با توجه به تحرک

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
مقاله درباره سیستم مخابرات 5G
شبکه های ماشین با ماشین مویرگی
مقاله درباره بازدهی انرژی
بهینه سازی تأخیر
مقاله درباره شبکه هیبرید
5G communication system
capillary machine-to-machine networks
optimisation
hybrid network
:
:

:
:
تصویر پیش فرض

 

چکیده

یک شبکه هیبرید برای ارتباطات ماشین با ماشین (M2M) در سیستم های بیسیم نسل پنجم در این مقاله پیشنهاد شده است که در آن درگاه های M2M، شبکه های مویرگی و شبکه های سلولی را به هم متصل می کنند.

در این مقاله، یک الگوی جدید برای کنترل سیکل وظیفه تأخیر نهایی و بازدهی انرژی در کنترل کننده های موجود در درگاه و هماهنگ کننده های شبکه های مویرگی ارائه شده است.

ابتدا مسئله کنترل سیکل وظیفه را به صورت ترکیبی با مسئله بهینه سازی مصرف انرژی و تأخیر نهایی، فرمولبندی می کنیم. سپس، یک الگوی کنترل سیکل وظیفه به صورت توزیع شده پیشنهاد می گردد.

الگوی پیشنهادی شامل دو بخش است (i) الگوی ارسال که تعیین کننده تعداد بهینه بسته هایی است که می بایست بین تجهیزات M2M، هماهنگ کننده ها و درگاه ها منتقل شوند و (ii) یک الگوی کنترلی سیکل وظیفه برای استاندارد IEEE 802.15.4. همچنین به صورت تئوری کنترل بهینه سیکل وظیفه را بررسی کرده و الگوریتم هایی را برای محاسبه سیکل وظیفه بهینه به کار می گیریم.

این روش امکان پیاده سازی الگوی کنترلی را روی تجهیزاتی که دارای محدودیت های محاسباتی هستند بیشتر می کند. در این مقاله، یک الگوی کنترلی جهت کنترل سیکل وظیفه مبتنی بر الگوریتم نیمه بهینه گستردگی با پیچیدگی کم (RADutyCon) پیشنهاد شده است.

نتایج شبیه سازی نشان می دهد که روش RADutyCon کاهش چشمگیری در پیچیدگی محاسبات در مقایسه با الگوی کنترل بهینه سیکل وظیفه، نتیجه می دهد. نتایج شبیه سازی نشان می دهد که روش RADutyCon عملکردی نزدیک کنترل بهینه داشته و عملکردی بهتر از روش های کنترلی ابتکاری خواهد داشت.

 

یک پاسخ به «ترجمه مقاله کنترل سیکل وظیفه به همراه بهینه سازی تأخیر و بازدهی انرژی در شبکه های ماشین با ماشین مویرگی در سیستم مخابرات 5G»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + پانزده =