دسته‌ها
فناوری اطلاعات - ترجمه مقاله مقالات انگلیسی رایگان مقالات ترجمه شده

ترجمه مقاله پروتکل مسيريابي جغرافيايي با هدف ايجاد پيوند پايدار و قابليت اطمينان در شبکه های موردی بين خودرويي

عنوان مقاله انگلیسی رایگان Road Aware Geographical Routing Protocol Coupled with Distance, Direction and Traffic Density Metrics for Urban Vehicular Ad Hoc Networks
عنوان فارسی ترجمه مقاله پروتکل مسيريابي جغرافيايي با هدف ايجاد پيوند پايدار و قابليت اطمينان در شبکه های موردی بين خودرويي

 دسته : فناوری اطلاعات

ترجمه مقاله پروتکل مسيريابي جغرافيايي با هدف ايجاد پيوند پايدار و قابليت اطمينان در شبکه های موردی بين خودرويي

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
مقاله درباره شبکه های موردی بين خودرويي
مسیریابی جغرافیایی
مقاله درباره قابلیت اطمینان
High mobility
Network
Geographical
Urban
Routing
:
:

:
:
تصویر پیش فرض

http://20elm.ir/wp-content/uploads/2016/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1.pngجزئیات بیشتر و دانلود مقاله ترجمه شده
(مقاله انگلیسی رایگان)
عنوان فارسی ترجمه مقاله پروتکل مسيريابي جغرافيايي با هدف ايجاد پيوند پايدار و قابليت اطمينان در شبکه های موردی بين خودرويي

 

چکیده

در تکنولوژی های ارتباطی و اطلاعاتی روند ارتباطات در تمام زمینه ها تغییر کرده است. بخش حمل و نقل یکی از حوزه های در حال ظهور است به طوری که وسایل نقلیه با یکدیگر یا با زیرساخت های ایمنی مختلف جهت تسهیل کردن کاربردهای شبکه در ارتباط هستند.

شبکه های وسایل نقلیه بی سیم، یکی از انواع ارتباطات در حال ظهور چند پیوندی است که در حوزه حمل و نقل هوشمند با تحرک بالا و وضعیت پویا ترافیکی برای تحویل بسته های داده در شبکه سروکار دارند.

تحرک بالا و فناوری های متفاوت، نوعی ارتباطات غیرقابل اعتماد را ایجاد می کند و منجر به قطع شدن مکرر ارتباط، تاخیر و مشکلاتی از طریق از دست دادن بسته ها در شبکه می شوند.

برای پرداختن به این مشکلات، پیشنهاد ما داشتن یک پروتکل آگاه از مسیر مسیریابی جغرافیایی جاده ای برای شبکه های بی سیم وسایل نقلیه شهری است.

پیشنهاد استفاده از آگاهی مسیر در پروتکل مسیریابی، برای مدیریت و معیارهای تراکم ترافیکی جهت فرستادن داده به سمت مقصد است.

نتایج بدست آمده از شبیه سازی کارایی و عملکرد بهتری از پروتکل پیشنهادی در تحویل داده، تاخیر شبکه و مقایسه آن را با پروتکل های مسیریابی جغرافیایی فعلی نشان می دهد.

 

 

یک پاسخ به «ترجمه مقاله پروتکل مسيريابي جغرافيايي با هدف ايجاد پيوند پايدار و قابليت اطمينان در شبکه های موردی بين خودرويي»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دوازده =