دسته‌ها
فناوری اطلاعات - ترجمه مقاله مقالات انگلیسی رایگان مقالات ترجمه شده

ترجمه مقاله سیستم های پایش الکترونیکی در جلوگیری از عفونت: ویژگی های برنامه، پشتیبانی سازمانی و رضایت کاربر

عنوان مقاله انگلیسی
Electronic surveillance systems in infection prevention: Organizational support, program characteristics, and user satisfaction
عنوان ترجمه فارسی
ترجمه مقاله سیستم های پایش الکترونیکی در جلوگیری از عفونت: ویژگی های برنامه، پشتیبانی سازمانی و رضایت کاربر

دسته : فناوری اطلاعات

ترجمه مقاله سیستم های پایش الکترونیکی در جلوگیری از عفونت: ویژگی های برنامه، پشتیبانی سازمانی و رضایت کاربر

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
سیستم پایش الکترونیکی
Surveillance
infection prevention programs
organizational support

چکیده

پیش زمینه: استفاده از سیستم های پایش الکترونیکی (ESSs) در برنامه های کنترل و جلوگیری از عفونت به تدریج در حال افزایش است. چیزهای کمی درباره مشخصات بیمارستان هایی که دارای یک ESS، رضایت کاربر با ESSs و پشتیبانی سازمانی برای پیاده سازی ESSs می دانیم.

روش ها: کلا 350 بیمارستان مراقبت حاد در کالیفرنیا دعوت شدند تا در یک پایش مبتنی بر وب شرکت کنند؛ 207 بیمارستان (59%) در این پایش شرکت کردند. این پایش شامل توصیفی از جلوگیری از عفونت و کنترل پرسنل دپارتمان می شد. همین طور اینکه کجا و چطور آنها زمان خود را صرف می کردند، معیاری از پشتیبانی سازمانی برای جلوگیری از عفونت و کنترل آن و نیز تجربه گزارش شده با ESSs.

نتایج: تنها 23% (44/192) از دپارتمان های جلوگیری و کنترل عفونت پاسخ دهنده دارای یک ESS بودند. هیچ اختلاف آماری قابل توجهی در اینکه چطور و کجا پیشگیری کنندگان عفونت (IPs) که از یک ESS استفاده می کردند و نیز آنهایی که نمی کردند، زمان خود را صرف می کنند. 2 پیش بینی کننده مهم درباره اینکه آیا یک ESS موجود بود یا خیر، در مقیاس پشتیبانی سازمانی (نسبت موافقت (OR): 1.10؛ 95% بازه اطمینان (CI) : 1.02-1.18) و اندازه تخت بیمارستان

(OR, 1.004; 95% CI, 1.00-1.007)امتیازدهی شدند. پشتیبانی سازمانی نیز رابطه مثبتی را با رضایت IP از ESS داشت که در یک مقیاس کاربردپذیری کامپیوتر (P5.02) اندازه گیری شد.

نتیجه گیری: علی رغم اثبات اینکه این سیستم ها می توانند بازدهی جمع آوری داده را بهبود بخشند و به طور بالقوه خروجی بیمار را بهتر کنند، ESSs هنوز در برنامه های جلوگیری و کنترل عفونت، رایج نیست. بر اساس یافته ها ما، پشتیبانی سازمانی ظاهرا یک پیش بینی کننده اصلی وجود، استفاده و رضایت از ESSs در برنامه های های جلوگیری و کنترل عفونت می باشد.

ادامه مطلب دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =