دسته‌ها
فناوری اطلاعات - ترجمه مقاله مقالات انگلیسی رایگان مقالات ترجمه شده

ترجمه مقاله بهبود امنیت دستگاه های موبایل با مجازی سازی در سطح سیستم عامل

عنوان مقاله انگلیسی
Improving mobile device security with operating system-level virtualization
عنوان ترجمه فارسی
ترجمه مقاله بهبود امنیت دستگاه های موبایل با مجازی سازی در سطح سیستم عامل

این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
مجازی سازی سطح سیستم عامل
امنیت دستگاه موبایل
حفاظت از تمامیت
گوشی های هوشمند
مقاله درباره اندروید
Operating system-level virtualization
Mobile device security
Integrity protection

چکیده ترجمه مقاله بهبود امنیت دستگاه های موبایل با مجازی سازی در سطح سیستم عامل :

در این مقاله، ما یک مکانیزم سبک وزن(ساده و سریع) را برای جداسازی یک یا چند نمونه فضای کاربری اندرویدی در یک محیط قابل اعتماد و امن، معرفی کرده ایم.

این نهاد(محیط) نمونه های اندرویدی را کنترل و مدیریت کرده و یک واسط برای مدیریت از راه دور یک دستگاه و نرم افزار آن، فراهم می نماید. ما یک راه حل مدیریتی را برای ویرایش، حذف و اضافه کردن پویای نمونه های اندرویدی از راه دور و به صورت محلی، ارائه کرده ایم.

علاوه براین یک راه حل برای تجهیز و ثبت ایمن دستگاه در سیستم خودمان معرفی شده است. روش ما شامل چندین افزونه امنیتی برای دسترسی ایمن به شبکه، حفاظت از تمامیت(یکپارچگی) داده ها در دستگاه های ذخیره سازی و دسترسی ایمن به صفحات لمسی دستگاه های موبایل می باشد. این روش به حداقل تغییرات در نرم افزار یک گوشی هوشمند مبتنی بر اندروید نیاز دارد که در مقایسه با سایر تکنیک های مجازی سازی به آسانی اجازه انتقال به دستگاه های دیگر را می دهد.

آزمایش های عملی امکان پذیر بودن این روش را از نظر سربار زمان اجرا و طول عمر باتری نشان داده است.

1-مقدمه

گوشی های هوشمند یک بخش همیشه حاضر در زندگی روزمره ما می باشند.. آنها برای کارهای مختلف با نیازمندیهای امنیتی متفاوت مانند وبگردی، بانکداری یا کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند.

این موضوع منتج به افزایش تقاضا برای محیط های ایزوله (مجزا) با سطوح امنیتی متفاوت به منظور انجام کارهای مختلف بر روی یک دستگاه واحد شده است. ارائه دهندگان سرویس پرداخت یک محیط امن برای حفاظت برنامه های خودشان در تراکنش های مالی نیاز دارند.

شرکت ها یک محیط سازمانی جدا از محیط خصوصی یک کاربر را طلب کرده و امکان مدیریت از راه دور دستگاه ها را می خواهند. این امر به ویژه شامل اعمال سیاست های امنیتی مختلفی می باشد که نمی توانند با یک گوشی هوشمند امروزی اعمال گردند برای مثال لیست سفید و یا سیاه از برنامه ها و نسخه های مختلف (برزورسانی ها) برنامه ها در نتیجه آسیب پذیری های شناخته شده هستند…

 


ادامه مطلب و/ منبع

یک پاسخ به «ترجمه مقاله بهبود امنیت دستگاه های موبایل با مجازی سازی در سطح سیستم عامل»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =